Informacje dla Dostawców

Jesteś Dostawcą usług cateringowych? Pieczesz torty i ciasta? A może świadczysz inne usługi przydatne przy organizacji imprez? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Z nami rozwiniesz swój biznes i dotrzesz do większej ilości Klientów jak najmniejszym kosztem. Zapraszamy do przedstawienia Swojej oferty na naszym portalu, to nic nie kosztuje. Nie musisz mieć firmy, najważniejsza jest jakość. Zapewniamy naszą pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy. Jeśli przygotowujesz jedzenie, pieczesz torty, jesteś DJ-em, fotografem, animatorem lub magikiem albo posiadasz sale do wynajęcia koniecznie zarejestruj się na Cateringowo.pl

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  • Oferujemy stałe wsparcie przy tworzeniu oferty i korzystaniu z konta.
  • Brak opłat stałych przy rejestracji i korzystaniu z platformy - ponosisz koszty tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy poprzez portal zdobędziesz zlecenie. 
  • Niska prowizja od transakcji - oferujemy uczciwe i konkurencyjne warunki współpracy.
  • Dostęp do bazy Klientów - dzięki ciągłemu rozwojowi stale poszerzamy naszą bazę Klientów. 
  • Zwiększenie zasięgu Twojej reklamy i innych działań marketingowych.
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju innowacyjnej platformy - jesteśmy pierwszą w Polsce platformą oferującą Klientom zorganizowanie, zamówienie i opłacenie wszystkich usług niezbędnych do przygotowania imprezy lub przyjęcia.

Masz więcej pytań dotyczących współpracy lub rejestracji konta na naszym portalu? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Zapraszamy również do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Podjąłeś już decyzję o rejestracji konta i przygotowaniu oferty na Cateringowo.pl? Mamy dla Ciebie poradnik, który pomoże Ci przygotować konkurencyjną i kuszącą  ofertę dla Twoich Klientów. Znajdziesz w nim również informacje na temat tego, jak będzie przebiegać przykładowy proces zakupu Twoich produktów i usług.